kontakt

Direktor: Jožek Horvat Sandreli – Muc
E-pošta: muc@irsik.si

Ime zavoda: Inštitut za romološke študije, izobraževanje in kulturo (IRŠIK)
Naslov zavoda: Ulica arhitekta Novaka 13, Murska Sobota – Slovenija
Telefon: 02 5308 100
E-pošta: info@irsik.si

PIC: 918497172
TRR: SI56 0254 5025 9785 147

Strokovni sodelavci:
Monika Sandreli: monika@irsik.si
Petra Tkalec: petra@irsik.si
Ingrid Škerlak: ingrid@irsik.si
mag. Anica Novak Trunk: anica@irsik.si
dr. Andrej Koren: koren.andrej@siol.net

Zbirka romskih knjig
IRŠIK sodeluje v projektu Danube
IRŠIK sodeluje v projektu Danube
Zbirka romskih knjig
IRŠIK lokacija Murska Sobota